FORUMCENTER

SENDE ÜYE OL VE BİZE KATIL BİLGİNİN GÜCÜNE ULAŞ !

AnasayfaSSSAramaKayıt OlGiriş yapZiyaretçi Defteri
En son konular
» Btcclicks Bitcoin kazandıran Ptc / Ödeme Kanıtlı
Ptsi Kas. 20, 2017 11:10 am tarafından metin1

» Reklam İzleyerek bitcoin kazanma
C.tesi Ağus. 26, 2017 8:56 pm tarafından metin1

» TÜRKİYE CUMHURİYETİ TAPUSU
Perş. Şub. 16, 2017 7:19 am tarafından ORHAN AFACAN

» Bitcofarm ödemeleri
Ptsi Şub. 13, 2017 4:44 pm tarafından metin1

» CetoBeto ödemeleri
Çarş. Kas. 23, 2016 10:51 am tarafından metin1

» Freebitcoin - Faucet game
Salı Kas. 22, 2016 12:13 am tarafından metin1

» Dollarclix payza ödemeleri
Perş. Kas. 17, 2016 1:10 pm tarafından metin1

» Ücretsiz Reklam Sitesi | Yüzlerce Siteye Bedava Reklam Ver Hit Kazan Google ve Alexa da Yüksel
Perş. Kas. 17, 2016 12:53 pm tarafından metin1

» Ptc siteleri için bedava referans!!
Perş. Kas. 17, 2016 12:40 pm tarafından metin1

FORUMCENTER GÜVENLİ İNTERNETİ DESTEKLİYOR
Güvenli İnternet'i Desktekliyoruz
En bakılan konular
Facebook Yorum Attırma HiLesi Yenilenmiştir.
Okul İçin Tavsiyeler
Warcraft 3 + Frozen Throne + Dota (Tek Link Premium Link FuLL SpeeD)
ps2 oyunları indir
TeknoFem Ücretsiz Dersleri
CİLLE 47. BÖLÜM
Facebook Arkadaş Kasma .
Jcow sosyal paylaşım programı
CİLLE`NİN 46. BÖLÜMÜ
okul tavsiyeleri 3 :)
Haftanın en aktif yollayıcıları
metin1

Kimler hatta?
Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 706 kişi Perş. Şub. 07, 2013 4:02 pm tarihinde online oldu.
Dost Siteler
Girinti 

Paylaş | 

Yetkinforum Rss Graffiti Kullanma [Resimli Anlatım]

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
SüKûT
Gelişen Üye
Gelişen Üye

MesajKonu: Yetkinforum Rss Graffiti Kullanma [Resimli Anlatım]   C.tesi Tem. 14, 2012 10:39 am

Öncelikle RSS.Graffiti sayfasına giriyoruz. Ardından sayfayı beğendikten sonra Uygulamaya Git yazısına tıklıyoruz.

Ve karşımıza resimdeki gibi bir ekran gelecek uygulamayı kullanmak için gerekli izinleri verdikten sonra.

Sonra resimde gördüğümüz adrese tıklıyoruz veya rssgraffiti.com buna aynı yer ikiside. Sonra karşımıza resimdeki gibi bir ekran gelecek ve Add New Publishing Plan yazısına tıklayacağız.

Add New Publishing Plan yazısına tıkladıktan sonra alttaki resimdeki gibi proje adını isteyen sayfa ile karşılaşacağız.

Proje adı veya site adı veya her ne yazmak isterseniz yazdıktan sonra Create Publishing Plan yazısına tıklıyoruz ve projemiz oluşuyor.Karşımıza alttaki gibi bir resim gelicek.

Siyah ile boyadığım yerde sizin grup veya sayfanızın adı yazacak eğer birden fazla sayfa veya gruba sahipseniz harf sırasına göre ilk sırada olanın ismi yazması lazım sizin bu uygulamayı kullanmak istediğiniz sayfa o değilse üzerine tıklayın ve karşınıza aşağıdaki gibi bi ekran gelecek.

Choose Target yazan yerden sayfamızı yada grubumuzu değiştiriyoruz Publish on Behalf of yazan yerden de sayfamıza veya grubumuza sitemizden gidecek olan konuların kimin adı ile yani kendi hesap adımızla veya sayfa yöneticisi olarak gidecek onu seçiyoruz benim tercihim Sayfa Yöneticisi olarak göndermek onun için sukutforum (page) seçtim.Post Style kısmından da gidecek konuların mesajların sayfamızda yada grubumuzda görünme tarzını seçeceğiz benim terciğim Standard olması ve son olarak Save Changes'e tıklıyoruz.

Sonra aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi ADD NEW yazısına tıklıyoruz.

Sonra resimde de belirttiğim gibi adres kısmına http kısmı olmadan rss adresini yazıyoruz
Örnek:
Kod:
destek.yetkin-forum.com/feed
gibi.

Not:destek.yetkin-forum.com kısmına kendi adresinizi yazmanız yeterli lakin ben illa kendi rss adresimi görmek istiyorum diyenler de kendi sitelerindeyken Mozilla da Araçlar>Sayfa Bilgilerine tıkladıktan sonra rss simgesine tıklamaları yeterli.

Bu işlemi de halletikten sonra Add Source butonuna tıklıyoruz ve aşağıdaki gibi bir ekran karşımıza geliyor.Boş bırakabilirsiniz dediğim yerleri ingilizcenizin durumuna göre ne yazdığını anlıyorsanız gerekli şekilde doldurabilirsiniz ben pek anlamadığım için boş bırakmayı tercih ettim.Alttaki ayarlardan ise kontrol etme sıklığı anlamına geliyormuş Update Frequency kısmını As soon as possible yani en sık kontrol etme olarak değiştire bilir veya onuda değiştirmeden Save ye tıklıyoruz.

Ve işlem tamam son olarak alttaki resimde olduğu gibi Off yazısına tıklayıp On konumuna getiriyoruz ve işimiz bitiyor.

Hayırlı uğurlu olsun.
Admin
Admin
Admin

karakter
zar : 100

MesajKonu: Geri: Yetkinforum Rss Graffiti Kullanma [Resimli Anlatım]   C.tesi Tem. 14, 2012 12:07 pm

gerçekten harika bir anlatım olmuş teşekkürler Smile
http://forumcenter.1forum.biz
Rüzgar
Yönetici-Team leader
Yönetici-Team leader

MesajKonu: Geri: Yetkinforum Rss Graffiti Kullanma [Resimli Anlatım]   C.tesi Tem. 14, 2012 12:45 pm

tşkler
SüKûT
Gelişen Üye
Gelişen Üye

MesajKonu: Geri: Yetkinforum Rss Graffiti Kullanma [Resimli Anlatım]   Perş. Tem. 19, 2012 10:52 am

Facebook sayfanız varsa kullanmanızı tavsiye ederim bu özelliği çok işe yarıyo Wink
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Yetkinforum Rss Graffiti Kullanma [Resimli Anlatım]   

Yetkinforum Rss Graffiti Kullanma [Resimli Anlatım]
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası