FORUMCENTER

SENDE ÜYE OL VE BİZE KATIL BİLGİNİN GÜCÜNE ULAŞ !

AnasayfaSSSAramaKayıt OlGiriş yapZiyaretçi Defteri
En son konular
» Reklam İzleyerek bitcoin kazanma
C.tesi Ağus. 26, 2017 8:56 pm tarafından metin1

» TÜRKİYE CUMHURİYETİ TAPUSU
Perş. Şub. 16, 2017 7:19 am tarafından ORHAN AFACAN

» Bitcofarm ödemeleri
Ptsi Şub. 13, 2017 4:44 pm tarafından metin1

» CetoBeto ödemeleri
Çarş. Kas. 23, 2016 10:51 am tarafından metin1

» Freebitcoin - Faucet game
Salı Kas. 22, 2016 12:13 am tarafından metin1

» Dollarclix payza ödemeleri
Perş. Kas. 17, 2016 1:10 pm tarafından metin1

» Ücretsiz Reklam Sitesi | Yüzlerce Siteye Bedava Reklam Ver Hit Kazan Google ve Alexa da Yüksel
Perş. Kas. 17, 2016 12:53 pm tarafından metin1

» Ptc siteleri için bedava referans!!
Perş. Kas. 17, 2016 12:40 pm tarafından metin1

» Btcclicks - Yatırımsız bitcoin kazan, ödeme kanıtlı
Perş. Kas. 17, 2016 12:32 pm tarafından metin1

FORUMCENTER GÜVENLİ İNTERNETİ DESTEKLİYOR
Güvenli İnternet'i Desktekliyoruz
En bakılan konular
Facebook Yorum Attırma HiLesi Yenilenmiştir.
Okul İçin Tavsiyeler
Warcraft 3 + Frozen Throne + Dota (Tek Link Premium Link FuLL SpeeD)
ps2 oyunları indir
TeknoFem Ücretsiz Dersleri
CİLLE 47. BÖLÜM
Jcow sosyal paylaşım programı
Facebook Arkadaş Kasma .
CİLLE`NİN 46. BÖLÜMÜ
okul tavsiyeleri 3 :)
Haftanın en aktif yollayıcıları
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 706 kişi Perş. Şub. 07, 2013 4:02 pm tarihinde online oldu.
Dost Siteler
Girinti 

Paylaş | 

Gözleri Uykusuz Bir Yalnizlik...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
TC_Gizli_Sakli(üşengeç)
Fedakar Üye
Fedakar Üye

MesajKonu: Gözleri Uykusuz Bir Yalnizlik...   Paz Nis. 07, 2013 8:36 am

Sabah olsun kalkacağım ellerimi göklere kaldırarak bir dua eşliğinde. Besmele ile...

Uyandım işte ellerim hava semada bir dilim dua, bir dilim aşk. Bir sabahsız uyanışta gözlerim seherin nihayetinde. Birleşmiş altın kanatlı iklimlerin ellerime düşen yapraklarıyla kaldırıyorum gözlerimi dualara. Ve dua dua ilerliyorum acılara. Acı ki olduran bir fiilin oldurgan eylemi. Pişme süreçlerinde tarifsiz bir seyirleniş.

Gözleri uykusuz bir yalnızlıktı. Elleri boşlukta salınan bir geceydi, naifti, ürkekti, kırılgandı, gözlerine değmemiş bir günahtı. Bir sesti bir haber. Bir nehirdi ki akardı güllerce. Gül gibi selamdı, hüzündü biraz da kendi aşkında hem âşıktı hem de aşktı. Aşkın netameli ayıydı ve ay ancak onunla aydınlanırdı. Yok, öyle bir heyecan. Yok onun gibi. Gül hadi biraz. Sana güller dereyim. Şimdi bu akşamüzerinde. Yok öyle güz gibi küsme, Güzler bir hüznü taşır. Yok öyle durma denizler kurur yoksa. Gül ve bak. Kalk ve beyazla giyin. Bak güz ayrılıktır. Bak güz bir hüzündür. Gül ise bir hayattır.

Bir yabancı selam ile kendi ellerimde, kendi ceplerimde delik bir çocukluğu endişeli bir günahla yaşıyorum. Yüreğimde bir gül. Gül hadi sana gülmeler yakışır. Somurtkan akşamüzerlerinde, güzleri çekiyor kayıklar. Yok, durma öyle güzler soğuk olur. Soluğunu soğuğa bulaştırır.

Ne bir ses var, ne de haber. Artık senden bir rüzgâr, kalmışlığın ortasına yıldırım gibi düşüyor. Bir yabancı kaldırımda dalınca hüzünlere, kendi düşlerimde kendimsiz kaldım. Sonunda bir oyuncak ve çocukluğum yani dalınca bir günaha gözlerimde uykusuz bir uykusuzluk kaldı. Hadi gül biraz gül ki arınayım.

Neresi boşlukta kalmış, neresi aydınlıkta güz baharda saklanmış, kış siyahta. Ne bir ses ne de bir haber, Gelmiyor artık bahardan. Tıkırtısız bir anda dilim hasretinle kaldı. Bir yabancı kurşunda kendi ellerimle oyunlara daldım. Ölüm bozan bir ölümle uyanır oldum.

Hadi gül biraz. Yok, olsun güz gibi sonbahar hüzünleri ve yapraklarında metanetli bir ay düşsün kursağımızda düşlere. Gelsin artık senden, gelsin ortasına rüzgârların şimşek düşmüş yabancılığıma. Düşsün ellerimize gül hadi. Arınayım. Aklanayım. Gülümseye alışayım. Çocuk kalsamda ellerinde, adamca hüzünlerde gülenleyim. Sana gülmeler yakışır. Hadi gülümse kader deyip somurtma, yok öyle somurtma güz gibi, nefeslen. Güz soğukluk taşır. Hayat bulsun sararan yapraklar yeniden. Bahar ve sen. Gözlerimde hala uykusuz bir yalnızlık

İlle de hüzün. Kendi ellerimle hüzünler çizdim. Hüzünlü bir oyunda kervanları soydum. Geceleri yaktım, resimleri birer birer astım duvarıma. İsimler yazdım. Hayırdır dedim. Günahtır dedim. Karaladım. Çizdiğim kelimelerde bir hasret belirdi. Şimdi bir yaban havasında hançeremde boğum boğum gözyaşı Bir de oyuncak var ellerimde, kelimeler.

Özledim seni...
http://tutkuforum.tk

Gözleri Uykusuz Bir Yalnizlik...
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası